Oferta - MyWilno

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta


Polska rodzina serdecznie zaprasza Państwa na odpoczynek i nocleg w odległości 16 km od Wilna w miejscowości Bezdany (lit. Bezdonys). Swoim Gościom zapewniamy miłą, ciepłą, domową atmosferę, w której zapomnicie o kłopotach, stresach i zgiełku dnia codziennego. Otacza nas piękna i nie zanieczyszczona przyroda. Miejscowość  tonie w zieleni sosnowych borów, które ją otaczają ze wszystkich stron.
Wszystkie pokoje i apartamenty są wyposażone w czajnik elektryczny oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Dysponują one także łazienką z prysznicem. W niektórych pokojach i apartamentach znajduje się wyposażona kuchnia lub aneks kuchenny, a Goście pozostałych mogą korzystać ze wspólnej kuchni.

Ponadto z okien w części pokoi i apartamentów roztacza się widok na ogród.
Do dyspozycji są ogród, taras oraz plac zabaw dla dzieci z piaskownicą i trampoliną. Za dodatkową opłatą można wypożyczyć kajaki i wybrać się na spływ po oddalonej o 3 km rzece Wilii, więcej informacji tutaj. Na miejscu dostępny jest bezpłatny sprzęt do grillowania oraz bezpłatny prywatny parking.
Nasz dom jest usytuowany 300 metrów od najbliższych 3 sklepów spożywczych i kawiarni. Od jeziora Baldzio Silas jest 5 km, a od jeziora Gela – 8 km. Dojazd samochodem na lotnisko w Wilnie zajmuje 35 minut. Za dodatkową opłatą obiekt organizuje transfer lotniskowy w obie strony.
Opinie o nas są tutaj lub tutaj : do wyszukiwania proszę wpisać Bezdonys, Vilniaus apskritis, Lietuva.

Proponujemy:
- pokoje 2, 3, 4 osobowe z lazienkami,  zaslaną poscielą, TV, WiFi;
- jadalnię z kominkiem, kuchnie z wyposażeniami, balkon;
- plac  zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania;
- oczko wodne;
- możliwość wynajęcia licencjonowanego przewodnika w Wilnie;
- bezpłatne miejsce do parkowania samochodów;
- wynajem kajaków, więcej informacji tutaj.

Ceny: 9-15 Euro osoba za dobę.
Currency exchange rate tutaj.
Warunki płatności i rezerwacji  tutaj. 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego